Sztuka dla Sztuki :: Galeria rękodzieła, Sztuka ludowa, Biżuteria artystyczna, Rzemiosło, Rękodzieło

Galeria rękodzieła "Sztuka dla Sztuki" to sztuka biżuterii, sztuka dekoracji, sztuka ludowa, sztuka użytkowa, sztuka szycia i zdobienia, czyli ogólnie sztuka dla sztuki!
A ponadto: wydarzenia w Polsce (jarmarki, kiermasze, warsztaty) oraz artykuły na blogu.

Kati Art

Od dziecka interesowałam się wystrojem wnętrz i robótkami ręcznymi. Sama się wszystkiego uczyłam w tej materii i szyłam, robiłam na drutach, szydełkowałam, a nawet przyklejałam kafelki w łazience. Ponieważ w domu już nie potrzebuję wiele robić, postanowiłam "uszczęśliwać" innych swoimi tworami.


Agata Konieczna

Wykonuję ręcznie robioną, autorską, unikatową, biżuterię  (zrobioną pracochłonną techniką haftu soutache), która może stać się wyjątkowym prezentem, ozdobą dla osób ceniących sobie oryginalność i nietuzinkowość. Tworzę także  w technice decoupage: pudełeczka, herbatnice, chustecznice, zegary mogące stanowić wyjątkową, przydatną ozdobę dla Twojego domu. Zajmuję się również projektowaniem lamp z tykw. Moją pasją jest fotografia.  Zapraszam  :) 


.z filcu rodem

Hej! W mojej galerii możecie znaleźć produkty idealne na prezent. Pamiętajcie, że nie potrzeba okazji na obdarowywanie bliskich! Moja głowa jest pełna pomysłów i cały czas powstają nowe broszki, breloki, naszyjniki i wiele wiele innych rzeczy Z FILCU RODEM!


Czary mary z materiału

Anioły,lale,zwierzaczki,dekoracje itp..


Mariola Kucińska Galeria Magiczny Kuferek

Galeria ,,Magiczny Kuferek'' to miejsce pełne niepowtarzalnych dodatków , fantazyjnej biżuterii,wyjątkowych ubrań,  magii i pozytywnej energii.


Obrazki Ręcznie Malowane

Witam! Moją pasją jest sztuka, malarstwo, fotografia, moda. W wolnym czasie łączę swoją pasję i tworzę rękodzieło, które sprawia mi bardzo dużo radości, realizuję swoje autorskie pomysły, staram sie aby moje prace były starannie wykonane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Zapraszam serdecznie...


babol

...bo lubię :)


Jarkos

Jestem pińczowskim artystą, który swoją przygodę z malowaniem rozpoczął w wieku 15 lat. Lubię surrealizm i abstrakcję, ale nie stronię też od innych form wyrażania siebie. Pomysły i wizje przychodzą do mnie w najróżniejszych momentach i pytają, czy chciałbym z nimi coś zrobić. I wtedy zaczyna się moja zabawa z inspiracją...


sz_agata

W głowie mnóstwo pomysłów, a ręce tylko dwie i czasu tak mało...

Zafascynowana szydełkiem tworzę za jego pomocą swoje własne małe dzieła. Chcę, by moje wyroby cieszyły oko, rodziły uśmiech i zadowolenie, urozmaicały szarą, zdominowaną przez plastikową chińszczyznę rzeczywistość. Gwarantuję najwyższą jakość i staranność ich wykonania.

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii prac, która – obiecuję – systematycznie będzie się powiększać, gdyż wciąż szukam nowych inspiracji i staram się tworzyć coraz ciekawsze prace.


VioletAccessories

Witam w moim świecie.
Świecie różnorodności i kolorów.
W świecie biżuterii wykonywanej z pasją z dbałością o każdy szczegół.
Biżuterii na każdą okazję i w różnych stylach.
Biżuterii dla kobiet wyjątkowych , a przecież każda kobieta jest wyjątkowa.


Wybierz coś dla siebie aby podkreślić swoją indywidualność.

Moda to zabawa więc baw się razem ze mną.

Zapraszam :)
Agnieszka


Minejo

"Za każdym rogiem czyha kilka nowych kierunków" (Stanisław Jerzy Lec)


Darius von Fluder

Dariusz Fluder, rocznik 1977, Góral z Podbeskidzia. Rzeźbiarz, rzemieślnik, etnolog, ekonomista i elektronik.


Południca

Tworzę bizuterię z filcu, kamieni, drutu i szkła. Maluję,rysuję i wykonuję kartki okolicznościowe.


MaGo

MaGo - Pracownia Rękodzieła


TAD_ART

Witam w galerii moich płaskorzeżb-obrazów.Tworzę je, a następnie utrwalam w mosiądzu .Ostateczny efekt pracy można ocenić dopiero po oprawieniu w ramkę. Metoda odlewania splash zapewnia niepowtarzalność każdej tworzonej pracy.Pracuję również z drewnem na którym maluję małe formy.


Ceramiczny Kamień

Ceramiczny Kamień to miejsce, gdzie wszystkie myśli są gliniane...


mademyself

Obecnie jestem mamą dwuletniej Jadzi, na urlopie wychowawczym. Szydełkowanie pochłonęło mnie całkowicie. Jest to dla mnie idealny spoób na odreagowanie po całym dniu.


nastraganie

Rękodzieło tworzone z pasją i przymrużeniem oka;-)