Sztuka dla Sztuki :: Galeria rękodzieła, Sztuka ludowa, Biżuteria artystyczna, Rzemiosło, Rękodzieło

Galeria rękodzieła "Sztuka dla Sztuki" to sztuka biżuterii, sztuka dekoracji, sztuka ludowa, sztuka użytkowa, sztuka szycia i zdobienia, czyli ogólnie sztuka dla sztuki!
A ponadto: wydarzenia w Polsce (jarmarki, kiermasze, warsztaty) oraz artykuły na blogu.

AleWorek

AleWorek, bo szyjemy worki :) 
AleWorek, bo mamy wór pomysłów i chęci do działania. 
AleWorek, bo wiemy, co naturalne więc i dobre.

Pieczesz chleb, ale nie masz go w czym przechowywać? Lniane worki to praktyczne i sprawdzone rozwiązanie!


Kate

Malarstwo to pasja. Malarstwo to moja miłość :)


world_of_ideas

Jestem trzydziestoletnią mamą z ogromnym zamiłowaniem do sztuki, plastyki i rzeczy oryginalnych.Wierzę, że dzięki kreatywności, chwili wolnego czasu i odrobinie talentu można własnoręcznie stworzyć naprawdę ciekawe przedmioty. Takie właśnie przedmioty chcę Państwu zaoferować. Zajmuję się lepieniem z modeliny, tworzeniem biżuterii, szyciem, filcowaniem, decoupage itp. 


ArtDesigne Pracownia Artystyczna

Galeria "ArtDesigne" to miejsce, gdzie można kupić niepowtarzalne wyroby artystyczne:ręcznie malowaną porcelanę,obrazy,dodatki do domu oraz unikalne prezenty na różne okazje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie lub bliskich. Tworzę magiczny i kolorowy świat niepowtarzalnych przedmiotów sztuki użytkowej. Wykonane przeze mnie przedmioty są wyjątkowe i oryginalne. To doskonałe prezenty na duże i małe okazje. Oferuję prezenty urodzinowe i prezenty ślubne. Upominki dla rodziny, przyjaciół, znajomych i dla samego siebie. Rzeczy, które wprowadzają nastrój i mają indywidualny urok. Zapraszam :)


Kwiatek do kożucha

Witam. Od dłuższego czasu zajmuję się wyrobem biżuterii i dodatków oraz ich sprzedażą na lokalnym rynku. Chciałabym się rozwinąć i poszerzyć grono odbiorców. Wykonuję biżuterię ze sznurka, koralików szklanych i kamieni naturalnych, kołnierzyki z imitacji skóry oraz robione na szydełku, ozdabiam haftem krzyżykowym śliniaczki, podusie, ręczniki...mam dużo pomysłów i ...


bakarat

Tworzę biżuterię ceramiczną łączoną rzemieniami i sznurkami w różnych konfiguracjach. Wisiory, korale i medaliony - zawieszki są niepowtarzalne ze względu na technologię ich powstawania.


Literki ręcznie szyte - imię dziecka

Literki ręcznie szyte - imię dziecka.


Joanna G.

autorska biżuteria - pojedyncze egzemplarze, lub krótkie serie.

Zapraszamy na : http://joannag.pl/pl/


nielot

znajdziecie tu przedmioty, które łączą w sobie różnorodne kolory i tkaniny, ozdabiam przedmioty, które towarzyszą w prostych codziennościach- zakupach, spacerach, przy rannych kawkach i popołudniowych herbatkach.


Galeria Zosi

To co maluję sprawia mi przede wszystkim wielką przyjemność, którą chciałabym się z wami dzielić. Każda skrzyneczka, szkatułka a nawet łyżka, którą maluję, dla mnie ma duszę, bo jest zwykłą nie przystrojoną rzeczą, której ja nadaję sens i przeznaczenie oraz osobliwy urok, którego nie sposób nie zauważyć. Dla mnie, wszystko ...


SagittaRius

Rękodzieło artystyczne


Czerwone Korale

Mam dużo wzorów i sprawne ręce,

Pracuję nimi więcej i więcej.

Od poniedziałku aż do sobótki,

Powstają stale nowe robótki.

Zapraszam wszystkich do oglądania,

A gdy się spodobają - do kupowania.


ALFA ART

Pracownia Artystyczna ALFA - ART zaprasza!!!

Wszystko co oryginalne, polskie i wykonane ręcznie jest właśnie tutaj.


zuzowska

 

Kołderki dla dzieci - patchwork i aplikacje. Różne wzory i kolory, rozmiary i grubości.


wisienkowo

Moje prace to głownie decoupage oraz szyte ręcznie broszki. Robię też biżuterię. Pomysłów czego mogłabym się nauczyć i co robić mam jeszcze na parę lat :-)


magrafka

Jestem młodą artystką, szukającą swojej drogi arystycznej. Na codzień maluję obrazy, w wolenj chwili szyje broszki, tworzę barwne zegary czy rzeźby z papier mache. Stawiam na prostotę, wyrazisty kolor i charyzmatyczne kształty.


Pat the Cat - handicrafts & decorations

Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Pat the Cat" - rzeczy piękne, oryginalne, użyteczne...


Pejzaż

Zajmuje się decoupage na różnych powierzchniach, filcowaniem, zdobieniem cekinami,malowaniem aniołów z gipsu, robieniem stroików okazjonalnych Jeśli weszłeś tutaj to znaczy, że jesteś wyjątkowym klientem, który szuka wyjątkowego produktu. W mojej pracowni powstają niepowtarzalne produkty ręcznie wykonane, "Decoupage" to moje drugie imię. Każdy przedmiot traktuje indywidualnie, tak jak każdego klienta ...


rękodzieło

Wykonuję ozdoby z masy solnej (aniołki, zajączki ipt.), bobki i jajka metodą karczochową oraz serwetki, aniołki, dzwonki na szydełku i wiele innych. Jeśli istnieje możliwość współpracy, proszę o kontakt.


Wełniany Kącik

Tworzę bo lubię to! Dla bliskich. Dla siebie. Od serca. 
Jestem też twórcą  tutaj - w Galerii Sztuka dla Sztuki - dla Was. Z radością :)


Mada Art Vision

Mada Art Vison – to odkurzona marka z czasów, gdy moja radosna twórczość była jedynym źródłem dochodu.

Cenię sobie ludzi odważnych, otwartych na niebanalne propozycje i oryginalne rozwiązania i z myślą o nich wykonuję swoje prace. Czerpię radość z tworzenia i mam nadzieję, że przeniesie się ona na posiadacza mojej pracy.

 

 

 

 


Majutkowe robótki

Moja przygoda z biżuterią zaczęła się kilka lat temu. Rozpoczęła się od wiązania supełków z muliny i podstawowych ściegów mak ramowych. Potem odkryłam niezwykły świat sutaszu i poświęciłam się tej technice. Dziś eksperymentuje z wieloma materiałami, filcem, szyje, staram się łączyć różne techniki. Chciałabym dalej rozwijać moją pasję i zająć ...