Sztuka dla Sztuki :: Galeria rękodzieła, Sztuka ludowa, Biżuteria artystyczna, Rzemiosło, Rękodzieło

Galeria rękodzieła "Sztuka dla Sztuki" to sztuka biżuterii, sztuka dekoracji, sztuka ludowa, sztuka użytkowa, sztuka szycia i zdobienia, czyli ogólnie sztuka dla sztuki!
A ponadto: wydarzenia w Polsce (jarmarki, kiermasze, warsztaty) oraz artykuły na blogu.

  89/101      

Stolarnia artystyczna Noahart

Napisz do twórcy

Stolarnia NoahArt początkowo zajmowała się charytatywną budową schronień dla bezdomnych zwierząt.
Pod nazwą "Zimą Też Może Być Ciepło!"
akcja osiągnęła zakres ogólnopolski.
To właśnie ze względu na miłość do zwierząt, zaczęliśmy myśleć o finansowaniu naszego przedsięwzięcia poprzez sprzedaż produktów innych, aniżeli tylko kocie domki.

Wiedza, którą w ten sposób zdobyliśmy dała nam najlepszy z możliwych start do świata drewna i miłości do wszystkiego co wykonane ręcznie.

W naszym warsztacie wykorzystujemy tylko te maszyny, które są nieodzowne w wyprodukowaniu pewnych rzeczy.
Nie pracujemy na maszynach typu CNC, ploterach i innych masowych wytwórniach.

Naszymi narzędziami jest zapomniany przez wielu strug stolarski, dłuta, pilniki, papier ścierny, ale przede wszystkim pasja.
Pasja do tworzenia rzeczy innych niż te, które można znaleźć w sklepach typu "sieciowego".

NoahArt to stolarnia, w której nie zrobimy wszystkiego.
Nie zrobimy szafek kuchennych, drzwi przesuwnych czy też oszklonych witryn do salonu.

Zrobimy natomiast wszystko, co nasze dłonie są w stanie wyprodukować przy użyciu ręcznych narzędzi stolarskich i zdobytej wiedzy o drewnie.


Stolarnia NoahArt początkowo zajmowała się charytatywną budową schronień dla bezdomnych zwierząt. Pod nazwą "Zimą Też Może Być Ciepło!" akcja osiągnęła zakres ogólnopolski. To właśnie ze względu na miłość do zwierząt, zaczęliśmy myśleć o finansowaniu naszego przedsięwzięcia poprzez sprzedaż produktów innych, aniżeli tylko kocie domki. Wiedza, którą w ten sposób zdobyliśmy dała nam najlepszy z możliwych start do świata drewna i miłości do wszystkiego co wykonane ręcznie. W naszym warsztacie wykorzystujemy tylko te maszyny, które są nieodzowne w wyprodukowaniu pewnych rzeczy. Nie pracujemy na maszynach typu CNC, ploterach i innych masowych wytwórniach. Naszymi narzędziami jest zapomniany przez wielu strug stolarski, dłuta, pilniki, papier ścierny, ale przede wszystkim pasja. Pasja do tworzenia rzeczy innych niż te, które można znaleźć w sklepach typu "sieciowego". NoahArt to stolarnia, w której nie zrobimy wszystkiego. Nie zrobimy szafek kuchennych, drzwi przesuwnych czy też oszklonych witryn do salonu. Zrobimy natomiast wszystko, co nasze dłonie są w stanie wyprodukować przy użyciu ręcznych narzędzi stolarskich i zdobytej wiedzy o drewnie.


Komentarze do Autora (0):

ZALOGUJ SIĘ

jeśli chcesz komentować