Sztuka dla Sztuki :: Galeria rękodzieła, Sztuka ludowa, Biżuteria artystyczna, Rzemiosło, Rękodzieło

Galeria rękodzieła "Sztuka dla Sztuki" to sztuka biżuterii, sztuka dekoracji, sztuka ludowa, sztuka użytkowa, sztuka szycia i zdobienia, czyli ogólnie sztuka dla sztuki!
A ponadto: wydarzenia w Polsce (jarmarki, kiermasze, warsztaty) oraz artykuły na blogu.

  7/50      

Ogródek literacki - na wakacje

autor: Sztuka dla Sztuki
opublikowane: 06 sierpnia 2014
kategorie:


Ogródek literacki - na wakacje

Dziś zabierzemy Was na wyprawę do słonecznej Kalifornii. Gotowi? Otwieramy pierwszą stronę książki "W cieniu winorośli".

To opowieść pełna ciepłych uczuć, kalifornijskiego słońca i smaku dojrzałych winogron. W zaciszu rodzinnej winnicy w Louret Cole i Abigail zmierzą się z niełatwą przeszłością. Dzięki wspomnieniom i ponownym spotkaniom zrozumieją, że miłość ma tak wiele odcieni jak wino.

 

O książce:

 

Spencer Ashton nigdy nie dbał o swoje dzieci z kolejnych związków. Nic dziwnego, że oprócz nazwiska i pracy w rodzinnych winnicach łączy je nienawiść do ojca.  

 

 Cole Ashton zarządza winnicą Louret w Kalifornii. Choć ich wina były wielokrotnie nagradzane, znają je tylko koneserzy. Cole zamierza sprawić, że staną się sławne. Chce zatrudnić artystę, który stworzy nowe logo firmy i namaluje portrety właścicieli. Ku jego zdumieniu siostra wybiera do tego zadania Dixie McCord, z którą Cole przed jedenastoma laty spędził najpiękniejsze lato w życiu.

 

Abigail Ashton przyjeżdża do winnicy Louret, żeby poznać rodzinę, o której istnieniu dowiedziała się niedawno. Wśród wielu osób, jakie tam spotyka, jest również Russ. Abigail od razu polubiła tego małomównego mężczyznę i spędza z nim coraz więcej czasu. Szybko okazuje się, że oprócz trudnego dzieciństwa i podobnych zainteresowań łączy ich coś jeszcze…  Komentarze do Autora (0):

ZALOGUJ SIĘ

jeśli chcesz komentować